PENELITIAN

Research, Science and Technology

MELİH ELRAENN'E YAYINI KAPATTIRIYOR! BERK'İ ÇOK ŞAŞIRTAN SHERİFF VURUŞU | VALORANT EN İYİ ANLAR #347Daha iyi valorant videoları için lütfen abone olmayı unutmayın!
🔶 Abone ol:
🔶 Valorant Türkiye’de takım arkadaşı bulmak, arkadaşlık kurmak ve sohbet etmek isterseniz DİSCORD sunucumuza bekliyoruz:
🔶 Sizde videolarda yer almak istiyorsanız discorda gelip valorant-klip-gönderme odasına kliplerinizi atabilirsiniz.
🔶 İnstagramı takip et:

Uzun zamandır neredeyse her gün video atıyorum ve emek veriyorum. Abone olursan çok sevinirim. WalranTV kanalı olarak valorant en iyi vuruşlarını, valorant taktiklerini, komik ve eğlenceli anlarını sizler için derliyorum.
Bu serimizde genel olarak göreceğiniz isimler: Legoo, Russ, Aimdll, Kero, Aslan, Unlost, Alptv, Rip, Cned, Rogu, Mini, Tecone, İsa, Kılıçarslan, Cassiex3, Lurzy, Bacyx, Ubeka, Cinar, Sizophren, Farewell, Turko, Thecady, M1tez gibi tanınan daha bir çok isim ve sizden gelen güzel anları da dahil etmeye çalışıyorum.

Herhangi bir sorunda bana bu mailden ulaşabilirsiniz: valranttv@gmail.com İnstagram veya discorddan yazabilirsiniz.

Reklam ve İşbirliği: valranttv@gmail.com

Source: https://laporanpenelitian.com/

17 comments on “MELİH ELRAENN'E YAYINI KAPATTIRIYOR! BERK'İ ÇOK ŞAŞIRTAN SHERİFF VURUŞU | VALORANT EN İYİ ANLAR #347

  1. Lego aslında eskisi gibi antreman yapsa gerçekten iyi oynuyabilicek bi oyuncu fakat hani bi zaman sonra hiçbirşeyi takmazsın rahata alışırsın birşey yapasın gelmez ya o evrede gibi

  2. Orda melih iyi vurmuyor zaten pompalı havada sekmediği için orda vurmak kolay ama tuğkan abinin o vuramaması bence kapattırıyor yayını.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Liên quân mobile