PENELITIAN

Research, Science and Technology

DÜNYANIN EN İYİ JETT'İ DİYEBİLİR MİYİZ ?! TenZ | VALORANT EN İYİ ANLAR #349Daha iyi valorant videoları için lütfen abone olmayı unutmayın!
🔶 Abone ol:
🔶 Valorant Türkiye’de takım arkadaşı bulmak, arkadaşlık kurmak ve sohbet etmek isterseniz DİSCORD sunucumuza bekliyoruz:
🔶 Sizde videolarda yer almak istiyorsanız discorda gelip valorant-klip-gönderme odasına kliplerinizi atabilirsiniz.
🔶 İnstagramı takip et:

Uzun zamandır neredeyse her gün video atıyorum ve emek veriyorum. Abone olursan çok sevinirim. WalranTV kanalı olarak valorant en iyi vuruşlarını, valorant taktiklerini, komik ve eğlenceli anlarını sizler için derliyorum.
Bu serimizde genel olarak göreceğiniz isimler: Legoo, Russ, Aimdll, Kero, Aslan, Unlost, Alptv, Rip, Cned, Rogu, Mini, Tecone, İsa, Kılıçarslan, Cassiex3, Lurzy, Bacyx, Ubeka, Cinar, Sizophren, Farewell, Turko, Thecady, M1tez gibi tanınan daha bir çok isim ve sizden gelen güzel anları da dahil etmeye çalışıyorum.

Herhangi bir sorunda bana bu mailden ulaşabilirsiniz: valranttv@gmail.com İnstagram veya discorddan yazabilirsiniz.

Reklam ve İşbirliği: valranttv@gmail.com

Source: https://laporanpenelitian.com/

43 comments on “DÜNYANIN EN İYİ JETT'İ DİYEBİLİR MİYİZ ?! TenZ | VALORANT EN İYİ ANLAR #349

  1. beyler cned varken tenz kim allah askına daha iyi aim olabilir ama en iyi jett cned artık bunu kabul edin adam 0 dan dünyanın en iyi 3. takımı yaptı takımını tek basına hakkını yiyorsunz

  2. En iyi jett tartışılır ama Valorantın en iyi aimi şüphesiz Tenz'dir. Yayınlarını kessinlikle izleyin, adamın örümcek hisleri falan var çok hızlı ve hata payı yok.

  3. Ben kendi oyuncusunu bu kadar küçümseyen bir ülke görmedim. lütfen cNedi izleyip yorum yapın Allah için. Çocuk her maç +30 la +20 lerle oynuyor operatorunu saymıyorum bile başka seviyede bir oyuncu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Liên quân mobile